HAYAL DÜNYASI ORGANİZASYON

Hayal Gücü Yüksek ve Üretken bir Ekip her gün sizlerin marka değerinizi artırmak ve işlerinize katma değer sağlamak için hummalı bir çalışma içerisinde. Ethica Organizasyon özellikle teknoloji, prodüksiyon ve medya yolu ile sizleri destekleyip gücünüze güç katar.Bizler varken asla yalnız yürümeyeceksiniz.

DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Organizasyon kendi projeleri dışında diğer güzel projelere de destek vererek yurtiçi ve yurtdışında çalışmalarına devam etmektedir. Özellikle birbiri ile iş yapabilecek sektörlerdeki yerli ve yabancı iş insanlarını bir araya getirerek ülkemiz ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyoruz.

KURUMSAL HİZMETLER

Kurumsal Kimliğiniz, Proje üretimi veya geliştirme, Kampanya oluşturma, Reklam ve Tanıtım konularında danışmanlık hizmetleri ile sizleri geleceğe taşır. Disiplinli ve özverili bir çalışma ile muhteşem bir başlangıca hazırsanız ETHICA’ya bekliyoruz.

MEDYA HİZMETLERİ

Genel Medya Hizmetleri, Marka Danışmanlığı, Basın&PR, Bilişim Suçları, Online İtibar, Grafik ve Web Tasarım, Özel yazılımlar, E-Ticaret, Sosyal Medya ve SEO gibi günümüzün en popüler internet hizmetlerinde uzman kadromuz ile sizleri farklı dünyalara yolculuğa çıkartıyoruz.